מכונות משחק - משחקי וידאו - משחקי רטרו ופליפרים
 
 
מעוניינים ליצור מרכז עניין חדש-ישן בבית? האורות המהבהבים, הצלילים, המשחקים המוכרים והעיצוב הנוסטלגי לוקחים אתכם לתקופה אחרת. אתם רק צריכים לשחק, לשחק ולשחק...

כבר כולם מזמן גילו את הסוד- מכונות משחקים משדרגות ומוסיפות כיף ועניין לכל אירוע: בר מצווה, חתונה, מסיבת רווקים, יום הולדת, מפגש משפחתי ואירוע חברתי. יש כאלה שרוכשים מכונות משחקים גם לגינה הפרטית שעומדים לרשות האורחים ולשימוש בני הבית- ילדים ומבוגרים בכל ימות השנה.


מכונות משחקים – ניתן לקנות או להשכיר

אם אתה בעל אולם או גן אירועים, בעל מסעדה, בעל צימר או בעל חנות תוכל לקנות מכונות משחקים. אם אתה אדם פרטי שזקוק למכונות משחקים למספר ימים או ערב תוכל למצוא מכונות משחקים להשכרה. כאשר מדברים על מכונות משחקים מתכוונים לא רק למכונות מזל או משחקי מחשב אלא למכונות המאפשרות משחק פיזי ולא רק משחק מול מסך.


מגוון עצום של מכונות משחקים

עם ההתפתחות הטכנולוגית והביקוש למכונות משחק יש כיום מגוון עצום של מכונות משחקים- משחקי וידיאו, שולחנות משחק, מכונות פרסים, וידאו רולטה, סנוקר, בילארד כדורגל, כדורסל, מכונות מנוף, משחקי ארקייד, קידי ריידרים, קרוסלות, הוקי אוויר, סימולטורים, מתקנים מתנפחים, מנופי בובות, מנופי ממתקים, משחקי שעשועים, מכונות ממתקים, מכונות ספורט, מתקני רכיבה, מכונות פרסים, מכונות הפתעות, נדנדות ועוד. חלק ממכונות המשחקים מופעלות על ידי מטבע ואת חלקן ניתן להפעיל בדרכים אחרות- לרוב הדבר נתון לבחירת הלקוח. מחירן של רוב מכונות המשחקים איננו זול ועשוי להגיע לאלפי שקלים.